Angielski medyczny

Angielski medyczny - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,73 MB
NAZWA PLIKU
Angielski medyczny.pdf
ISBN
9088483825262

OPIS

Opanuj słownictwo niezbędne w sektorze ochrony zdrowia!Angielski medyczny to książka do nauki języka angielskiego dla studentów medycyny, pielęgniarek i lekarzy przygotowujących się do egzaminów specjalistycznych i nostryfikacyjnych oraz rozpoczynających pracę za granicą.Pozwoli szybko i skutecznie opanować słowa i wyrażenia z angielskiej terminologii medycznej na poziomie B2-C2, wymagane do pracy w sektorze ochrony zdrowia. W każdym rozdziale znajdują się ćwiczenia sprawdzające postępy w nauce.Angielski medyczny to:2 000 słów i wyrażeń do komunikacji w sektorze ochrony zdrowiapozycja dla studentów medycyny, pielęgniarek i lekarzysłownictwo z 24 grup tematycznych, z zakresu medycyny ogólnej i specjalistycznejżargon medycznyponad 100 ćwiczeń podsumowującychnagrania wymowy

Zobacz inne Pozostałe języki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Angielski medyczny autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 44,49 zł . Przeczytaj recenzję Angielski medyczny.

Jesteś lekarzem lub studentem medycyny? Naucz się angielskiego medycznego z kursem online! Kto uczy się w lutym, ten na wakacjach błyszczy. Kursy 55% taniej! Książka Angielski w tłumaczeniach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI