Wyspa nieopisana. Trylogia Kres wieczności. Tom 3

Wyspa nieopisana. Trylogia Kres wieczności. Tom 3 - Paullina Simons | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paullina Simons
WYMIAR
3,46 MB
NAZWA PLIKU
Wyspa nieopisana. Trylogia Kres wieczności. Tom 3.pdf
ISBN
8148310749995

OPIS

Dokąd to nas zaprowadzi? Gdzie się skończy?Trzecia część znakomitej trylogii Kres wieczności Paulliny Simons zamyka poruszającą opowieść o miłości, która nie zna czasu.Julian stracił wszystko, co kochał i powoli kończy mu się czas. W walce na śmierć i życie z losem dostaje jednak jeszcze jedną szansę, by dokonać niemożliwego i ocalić kobietę, z którą łączy go nierozerwalna więź.Julian i Josephine muszą razem przeciwstawić się nieubłaganej mrocznej sile, która chce ich zniszczyć. Muszą przy tym poświęcić wszystko, czym są, i wszystko, co mają, gdy raz jeszcze będą próbowali dopełnić niedokończone życie.Gdy nieszczęśliwi kochankowie powoli zbliżają się do kresu, Julian odkrywa, że los przygotował dla nich ostatnią okrutną sztuczkę i nawet człowiek, który stracił wszystko, ma jeszcze coś do stracenia.Byli gotowi na wszystko… tylko nie na koniec.„Paullina Simons potrafi sprawić, by czytelnik nie mógł się oderwać od książki”. –Courier Mail

Paullina Simons. Książki | okładka miękka.

Chcę przeczytać ... Trzecia część znakomitej trylogii Kres wieczności Paulliny Simons zamyka poruszającą opowieść o miłości, która nie zna czasu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI