Wiedźmin. Tom 4. Czas pogardy (Wydanie poprawione i uzupełnione)

Wiedźmin. Tom 4. Czas pogardy (Wydanie poprawione i uzupełnione) - Andrzej Sapkowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Sapkowski
WYMIAR
3,3 MB
NAZWA PLIKU
Wiedźmin. Tom 4. Czas pogardy (Wydanie poprawione i uzupełnione).pdf
ISBN
6083071074640

OPIS

Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, zaprasza do swojego Neverlandu i przedstawia uwielbianą przez czytelników i wychwalaną przez krytykę wiedźmińską sagę!Świat Ciri i wiedźmina ogarniają płomienie.Nastał zapowiadany przez Ithlinne czas miecza i topora.Czas pogardy.A w czasach pogardy na powierzchnię wypełzają Szczury.Szczury atakujące po szczurzemu,cicho, zdradziecko i okrutnie.Szczury uwielbiające dobrą zabawę i zabijanie.Maruderzy z rozbitych armii, zabłąkane dzieciaki,wyrzutki, dziwna zbieranina stworzona przez wojnęi na wojennym nieszczęściu żerująca.Ludzie, którzy wszystko przeżyli, wszystko utracili,którym śmierć już niestraszna.Solidarni w biedzie i nieszczęściu,dla obcych mający zaś tylko to,czego sami od pogrążającego się w chaosie świata zaznali.Pogardę.

Ostatnie życzenie już od 28,18 zł - od 28,18 zł, porównanie cen w 41 sklepach. Zobacz inne Fantastyka i fantasy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Wiedźmin 4.

Przeczytaj recenzję Czas pogardy. Wiedźmin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI