Jane Austen. Dzieła zebrane

Jane Austen. Dzieła zebrane - Jane Austen | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jane Austen
WYMIAR
5,11 MB
NAZWA PLIKU
Jane Austen. Dzieła zebrane.pdf
ISBN
1553691733216

OPIS

Zbiór powieści Jane Austen, jednej z największych pisarek wszech czasów.Duma i uprzedzenie,Rozważna i romantyczna,Opactwo Northanger,PerswazjeJane Austen (1775–1817)–autorka powieści poświęconych życiu codziennemu angielskiej prowincji XIX wieku. Celne obserwacje ówczesnego społeczeństwa i wnikliwe portrety psychologiczne kobiet sprawiają, że twórczość Austen do dziś cieszy się ogromną popularnością i jest chętnie filmowana.

Czcionka jednakże jak dla mnie jest zbyt mała oraz waga książki zdecydowanie za duża - jest naprawdę ciężka, przez co trzymanie jej w rękach podczas czytania jest bardzo niekomfortowe. Dzieła zebrane Autor: Austen Jane : Tłumaczenie: Przedpełska-Trzeciakowska Anna, Dmochowska Jadwiga Wydawnictwo: Świat Książki : Język wydania: polski Język oryginału: angielski Liczba stron: 1296 Numer wydania: I Data premiery: 2017-10-23 Rok wydania: 2017 Forma: książka Wymiary produktu [mm]: 247 x 103 x 173 Indeks: 24037259 Jane Austen. Dzieła zebrane - Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt? Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości! Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów. Zbiór powieści Jane Austen, jednej z największych pisarek wszech czasów.

Jane Austen (1775-1817)-autorka powieści poświęconych życiu codziennemu angie Duma i uprzedzenie, Rozważna i romantyczna, Opactwo Northanger, Perswazje Jane Austen (1775-1817)-autorka powieści poświęconych życiu codziennemu angielskiej prowincji XIX wieku Jane Austen. Dzieła zebrane - Jane Austen - Książka w SwiatKsiazki.pl Jane Austen.

POWIĄZANE KSIĄŻKI