Garść żwiru

Garść żwiru - Ruth Wariner | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ruth Wariner
WYMIAR
4,8 MB
NAZWA PLIKU
Garść żwiru.pdf
ISBN
1710782902163

OPIS

Ruth Wariner jest 39 spośród 42 dzieci swojego ojca. Z perspektywy niewinnego i pełnego ufności dziecka przedstawia niezwykle ciekawy obraz życia w kolonii mormońskiej. Dorastając na farmie w wiejskiej okolicy Meksyku, gdzie władze przymykają oko na praktyki tamtejszej społeczności, mieszka w ruderze bez wygód: nawet bez elektryczności. W kościele duchowni uczą, że Bóg ukarze niegodziwych, sprowadzając na świat zagładę, i że kobiety zasłużą na niebo tylko kiedy zawrą poligamiczne związki małżeńskie i urodzą jak najwięcej dzieci.Ojciec Ruth, prorok i założyciel kolonii, ginie z rąk rodzonego brata w walce o przywództwo w kościele. Po jego śmierci matka ponownie wychodzi za mąż, zostając drugą żoną innego spośród wyznawców miejscowego kościoła.Potężne oskarżenie pod adresem fundamentalizmu religijnego i sposobu, w jaki jego fanatycy manipulują kobietami i dziećmi, krzywdząc całe pokolenia. To bardzo ważne świadectwo o ostatecznie pozytywnym wydźwięku.Julia Scheeres, autorka bestsellerów

Pseudonim. Tytuł ... Garść żwiru - Wariner Ruth - Księgarnia MadBooks.pl - Najlepsza z najtańszych i najtańsza z najlepszych! Książka Garść żwiru - Wariner Ruth Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Garść żwiru (Ruth Wariner).

Dorastając na farmie w wiejskiej okolicy Meksyku, gdzie władze przymykają oko na prakty Garść żwiru. Ruth Wariner jest 39 spośród 42 dzieci swojego ojca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI