Angielski dla dzieci. Piosenki (książka + CD)

Angielski dla dzieci. Piosenki (książka + CD) - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,63 MB
NAZWA PLIKU
Angielski dla dzieci. Piosenki (książka + CD).pdf
ISBN
3016544496749

OPIS

Angielski dla dzieci. Piosenki to zestaw najpopularniejszych brytyjskich piosenek do wspólnego śpiewania i nauki angielskich słówek przez zabawę. Kolorowe ilustracje ułatwiają zapamiętywanie, a polskie tłumaczenie tekstów pomaga w zrozumieniu treści.Na dołączonej do zestawu płycie CD znajdują się nagrania wszystkich piosenek śpiewanych przez 7-letnią Brytyjkę, a także wersje karaoke do samodzielnej zabawy. Zabawa z zestawem nie tylko gwarantuje świetną zabawę podczas podróży samochodem, w domu czy w przedszkolu, lecz także pozwala na przyswojenie prawidłowego akcentu, osłuchanie się z językiem i poznanie nowych słówek.Książka zawiera także zapis nutowy wszystkich utworów, by zachęcić dzieci do wykonywania ich na instrumentach w domu czy podczas zajęć muzycznych.

Białystok, Bojary wczoraj 22:33. Książka "Domowa biblioteczka.

Piosenki proponuje 15 melodyjnych i łatwych do zaśpiewania popularnych utworów angielskich. Dzięki nagraniom na płycie audio w wykonaniu Juliette Edwins, 8-letniej Brytyjki, której towarzyszy tata, wspólne śpiewanie będzie jeszcze przyjemniejsze! Książki dla dzieci po angielsku na Allegro - Najwięcej ofert w jednym miejscu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI