Zwyczajna przysługa

Zwyczajna przysługa - Darcey Bell | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Darcey Bell
WYMIAR
6,70 MB
NAZWA PLIKU
Zwyczajna przysługa.pdf
ISBN
4878354337528

OPIS

Błyskotliwy debiut, połączenie Zaginionej Dziewczyny i Dziewczyny z Pociągu! Wciągająca historia, w której cukierkowe amerykańskie przedmieścia ukazują swoją mroczniejszą stronę, a idealnie panie domu chowają w swoich szafach niejednego trupa...To historia Stephanie, młodej wdowy, wychowującej pięcioletniego synka i prowadzącej bloga dla mam. Jej najbliższą przyjaciółką jest Emily, również mama pięciolatka oraz żona Brytyjczyka Seanai bardzo zapracowana kobieta sukcesu. Pewnego dnia Emilyjak zawsze zostawia synka pod opieką Stephanie, a sama... znika. Stephanie i Seanmuszą wspólnymi siłami radzić sobie z tą dramatyczną sytuacją, przede wszystkim dla dobra dzieci. Mijają kolejne dni, a Stephanie jest rozdarta między coraz silniejszym uczuciem do Seanaa poczuciem, że coś w jego relacji z żoną jest bardzo, bardzo nie tak... Tylko czy można ufać przeczuciom osoby, która skrywa mroczne sekrety związane ze śmiercią jej męża i brata?Narracja prowadzona jest naprzemiennie z perspektywy kilku bohaterów, jest trup, są zwroty akcji i "nikt nie jest tym, kim się wydaje"...

Problem polega na tym, że nie ma w tym filmie ani jednego momentu, który mógłby wywołać strach albo chociaż zaniepokojenie. przeczytaj recenzję Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko.

Film Zwyczajna przysługa kręcono między innymi w takich państwach jak USA.Premiera filmu Zwyczajna przysługa miała miejsce w 2018-08-29.Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 77 000 000 zł. Film "Zwyczajna przysługa" to znakomita komedia kryminalna zrealizowana z werwą i lekkością. Anna Kendrick i Blake Lively błyszczą na ekranie choć uwagę skutecznie od nich odwraca dom jednej z głównych bohaterek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI