Samolot bez niej

Samolot bez niej - Michel Bussi | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michel Bussi
WYMIAR
3,76 MB
NAZWA PLIKU
Samolot bez niej.pdf
ISBN
2870981511655

OPIS

Lyse-Rose czy Emilie? Kim jest jedyna ocalała z katastrofy lotniczej osoba, trzymiesięczne niemowlę? Dwie rodziny - biedna i bogata - walczą o opiekę nad dziewczynką, którą media ochrzciły Ważką.Osiemnaście lat po katastrofie pewnemu prywatnemu detektywowi wydaje się, że znalazł rozwiązanie zagadki. Pada jednak ofiarą morderstwa, zostawiając po sobie jedynie dziennik zawierający szczegóły przeprowadzonego śledztwa.Zostajemy wciągnięci w zapierający dech w piersiach pościg prowadzący od paryskiej dzielnicy Butte-aux-Cailles aż po Dieppe, od Val-de-Marne po zbocza jurajskiej Mont Terrible, do chwili, aż wszystko stanie się jasne.Czyżby przypadki i zbiegi okoliczności były tylko odpryskami przeznaczenia?A może od samego początku ktoś manipuluje aktorami tego dramatu?

Lepiej uważać, gdy pieniądze przychodzą zbyt łatwo, bo kiedyś nadejdzie dzień, gdy trzeba będzie się rozliczyć. Bez niej (2010) Sin ella - informacje o filmie w bazie Filmweb.pl. Oceny, recenzje, obsada, dyskusje wiadomości, zwiastuny, ciekawostki oraz galeria. Opis: Samolot bez niej - Michel Bussi.

Data zakończenia 2019-09-01 - cena 12,14 zł Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Samolot bez niej na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI