Przekręt

Przekręt - Sandra Brown | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sandra Brown
WYMIAR
9,9 MB
NAZWA PLIKU
Przekręt.pdf
ISBN
5729324108172

OPIS

Sandra Brown, autorka powieści z list bestsellerów New York Timesa i USA Today, wstrząsa czytelnikiem od pierwszej strony tej wywołującej szybsze bicie serca powieści o zepsuciu, zdradzie i niekończących się oszustwach… gdzie nic nie jest takie, na jakie wygląda, a każda ujawniona prawda odsłania mroczne kłamstwo.„Wyjątkowy thriller romantyczny”Publishers WeeklySandra Brown jest autorką ponad 60 bestsellerów „New York Timesa”. Na całym świecie ukazało się ponad 80 milionów egzemplarzy jej książek, przetłumaczonych na ponad 30 języków.

Orzeł zostaje aresztowany, a Olka chce mu pomóc i wyciągnąć go na wolność. Przekręt (ang. Snatch ) - amerykańsko - brytyjski film z 2000 roku, w reżyserii Guya Ritchiego .

odpowiedziałbym, że świetnie mówię po angielsku i proszę o nr telefonu z godziną, kiedy mogę zadzwonić, ponieważ chciałbym zapytać o kilka detali i tak będzie szybciej niż wymieniać maile Ale wtedy zabawa szybko by się skończyła. Trzeba dać mu nadzieję, niech się trochę wysili a ... Przekręt - opis produktu: Sandra Brown, autorka powieści z list bestsellerów New York Timesa i USA Today, wstrząsa czytelnikiem od pierwszej strony tej wywołującej szybsze bicie serca powieści o zepsuciu, zdradzie i niekończących się oszustwach...

POWIĄZANE KSIĄŻKI