Porozmawiaj ze mną

Porozmawiaj ze mną - Kinga Dębska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kinga Dębska
WYMIAR
12,73 MB
NAZWA PLIKU
Porozmawiaj ze mną.pdf
ISBN
6762132705210

OPIS

To nie jest zwykła książka o dzieciństwie w peerelu. To obyczajowa powieść o dwóch narracjach: jednej - współczesnej czterdziestoparoletniej sfrustrowanej aktorki i drugiej - jej samej jako dwunastoletniej dziewczynki żyjącej w 1982 roku. Obie pisane są w pierwszej osobie, pełne swady, humoru, pikanterii, opisujące światy wewnętrzne jak i zewnętrzne bohaterek. Czasami też dwie bohaterki ze sobą rozmawiają, ta duża Marta z małą, każda będąc w swoim czasie. Można powiedzieć, że to rozmowa z wewnętrznym dzieckiem w sobie. Dorosła Marta zżyma się z kryzysem w związku i stagnacją w karierze, a jedenastolatka przeżywa męki dorastania. W tle u dużej - współczesny świat celebrytów pokazany w krzywym zwierciadle, a u małej - pełen przygód świat dzieciństwa w peerelowskim bloku. Jest to opowieść o czasie, o rodzinie, o relacjach.

Może to doprowadzić do wielu problemów. Ebook + książka Porozmawiaj ze mną, Kinga Dębska. EPUB,MOBI.

Pseudonim. Tytuł ... Książka Porozmawiaj ze mną autorstwa Dębska Kinga , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 30,99 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI