Ósme ciało

Ósme ciało - Monika Powalisz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Powalisz
WYMIAR
12,86 MB
NAZWA PLIKU
Ósme ciało.pdf
ISBN
6473032843456

OPIS

„Ósme ciało” Moniki Powalisz to nowoczesna powieść kryminalna, łącząca wątki sensacyjne z obyczajowymi, tło społeczne z wrażliwością na głos przyrody, wreszcie historię miłości spóźnionej z niebezpieczeństwem gry uczuciami. Szokujące zbrodnie nie dają się wyjaśnić racjonalnie, dopóki będziemy myśleć tak jak zawsze i tak jak wszyscy.Las i ludzie strzegą swoich tajemnic i oddadzą je tylko temu, kto sam nie jest bez winy, kto potrafi cierpieć iwybaczać.

Las ... Księgarnia Internetowa merlin.pl - Książki, Muzyka, Filmy, Zabawki i Gry. Najlepsze tytuły w najniższych cenach.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! "Ósme ciało" to zaskakujący kryminał Moniki Powalisz. Zastanawiałeś się, jak to jest żyć w świecie bez uczuć? Chcesz dowiedzieć się, do czego zdolny jest osamotniony człowiek? Jeśli odpowiedź była twierdząca, bez zastanowienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI