Nie zamykaj oczu

Nie zamykaj oczu - Holly Seddon | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Seddon
WYMIAR
7,74 MB
NAZWA PLIKU
Nie zamykaj oczu.pdf
ISBN
9309380133343

OPIS

"Pełna wrażliwości i wciągająca opowieść o tym, jak dramatyczne przeżycia z dzieciństwa wpływają na dorosłe życie, z rewelacyjnym zakończeniem. Uwielbiam to."Gillian McAllisterRobin i Sarah nie były sobie tak bliskie jak zazwyczaj są bliźniaczki, ale bardzo się kochały. Dopóki nie zostały rozdzielone z powodu bolesnych zawirowań rodzinnych.Teraz ponad trzydziestoletnia Robin żyje sama. Cierpi na agorafobię i ma ataki paniki, więc całe dnie spędza w domu, spacerując po pokojach i obserwując ulice, domy, sąsiadów. Pewnego dnia widzi coś, czego nie powinna zobaczyć…A Sarah? Ma to, czego chciała – wspaniałą rodzinę. Ale pewne szokujące wydarzenie zmusza ją do opuszczenia ukochanego domu i odnalezienia siostry.Jednak nie tylko Sarah poszukuje Robin. Gdy się spotkają, zawiśnie nad nimi niebezpieczeństwo. Siostry staną do walki o coś więcej niż ich relacje…

Powieść z gatunku tych co czyta się jednym tchem Nie zamykaj oczu Autor: Seddon Holly : Tłumaczenie: Kołodziejski Szymon Wydawnictwo: Świat Książki : Język wydania: polski Język oryginału: angielski Liczba stron: 336 Numer wydania: I Data premiery: 2018-04-04 Rok wydania: 2018 Forma: książka Indeks: 25668896 NIE ZAMYKAJ OCZU - 12 płyt DVD. 899,00 zł brutto.

SKU: PK-01607 Kategoria: Filmy Tagi: agresja, dojrzewanie, dopalacze, dysleksja, dziecko, edukacja, film, film ... Nie zamykaj oczu - Wpadka W filmie przedstawiamy prawdziwą historię młodej, zdolnej i ambitnej studentki prawa, która zaszła w ciążę mając niespełna piętnaście lat. Paulina opowiada o swoich uczuciach; lęku, strachu, samotności, braku wsparcia i tolerancji wśród otaczających ją ludzi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI