Lord John i Bractwo Ostrza

Lord John i Bractwo Ostrza - Diana Gabaldon | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Diana Gabaldon
WYMIAR
10,19 MB
NAZWA PLIKU
Lord John i Bractwo Ostrza.pdf
ISBN
3137888489596

OPIS

Diana Gabaldon zabiera czytelnika do osiemnastowiecznej Anglii, gdzie lord Grey próbuje odkryć śmiertelnie groźny sekret rodzinny i angażuje się w zakazany romans.Siedemnaście lat wcześniej ojciec Greya, książę Pardloe, zastrzelił się na kilka dni przed oskarżeniem go o to, że jest zdrajcą jakobickim. Starszy brat Greya, Hal, powołując pułk do walki pod Culloden, zdołał przywrócić honor rodowemu nazwisku. Teraz jednakże, w przeddzień wyjazdu wojsk angielskich do Niemiec, pojawia się tajemnicza groźba rzucająca nowe i bezlitosne światło na śmierć księcia i sprawia, że bracia popadają w konflikt z przeszłością i sobą nawzajem. W każdym miejscuw koszarach, na polach bitewnych Prus i pośród kamiennych wzgórz Krainy Jeziorlord John próbuje odkryć prawdę, która wiedzie go przez niebezpieczeństwa i namiętności, coraz głębiej, ku odpowiedzi na pytanie trawiące mu duszęco jest dla człowieka najważniejsze?

Autorem książki jest Diana Gabaldon. Należy do gatunków: sensacja, thriller, historyczny.

Tytuł ... Książka Lord John i Bractwo Ostrza z wysyłką za granicę Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również Lord John i sprawa osobista. Diana Gabaldon.

POWIĄZANE KSIĄŻKI