Jeden dzień w grudniu

Jeden dzień w grudniu - Josie Silver | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Josie Silver
WYMIAR
10,17 MB
NAZWA PLIKU
Jeden dzień w grudniu.pdf
ISBN
2291842073841

OPIS

Ich dwoje. Dziesięć okazji.Jedna niezapomniana historia miłosna.Czarujący literacki debiut o wartkiej akcji.Postacie Laurie i Jacka, ich gafy i zabawne nieporozumienia oraz kapitalne dialogi sprawiają, że od książki nie można się oderwać!Klasyczna, zabawna i wzruszająca opowieść o miłości, której akcja rozgrywa się w ciągu dziesięciu kolejnych świąt Bożego Narodzenia.Powieściowy odpowiednik filmowych hitów: To właśnie miłość i Dziennik Bridget Jones.Laurie nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia – oczywiście do chwili, gdy zakochuje się w chłopaku, którego pewnego grudniowego dnia widzi na przystanku przez szybę zatłoczonego autobusu. Wymieniają spojrzenia i Laurie nie umie przestać myśleć o nieznajomym.Odnalezienie go to jedno z jej noworocznych postanowień. Po roku nieśmiałych poszukiwań spotyka go znowu, na świątecznym przyjęciu swojej najlepszejprzyjaciółki Laurie. Sarah przedstawia go Laurze jako miłość swojego życia…Książka dla kobiet kochających życie, Jojo Moyses i Nicholasa Sparksa

Kontynuują swoją przyjaźń przez 20 lat. Josie Silver - Jeden dzień w grudniu Wielkość całości do Pobrania: 5.xx MB Gatunek: społeczna, obyczajowa Rodzaj Kompresji: RAR5 Zawartość Uploadu: PDF.EPUB.Azw3.(LUB).MOBI Wersja Jęz Jeden dzień w grudniu Autor: Silver Josie format: 18.3x20.1 oprawa: Miękka ze skrzydełkami rok wydania: 2018 liczba stron: 432 Książka dla kobiet kochających życie, Jojo Moyses i Nicholasa Sparksa. To klasyczna opowieść o miłości, której akcja rozgrywa się w ciągu 10 kolejnych świąt Bożego Narodzenia, powieściowy odpowiednik filmowych hitów: „To właśnie miłość" i ... 15 zł: Sprzedam książkę w dobrym stanie.

Silver Josie (okładka miękka) 5 /5. Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł! Wydawnictwo: Świat Książki: Liczba stron: 432-24%. Jeden dzień w grudniu - opis ebooka .

POWIĄZANE KSIĄŻKI