Hardy, twardy, najlepszy

Hardy, twardy, najlepszy - Paweł Burczyk | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Burczyk
WYMIAR
12,40 MB
NAZWA PLIKU
Hardy, twardy, najlepszy.pdf
ISBN
4647870857792

OPIS

Książkao spełnianiu marzeń ikreowaniu rzeczywistości w najlepszy z możliwychsposobów. Napisana z miłości do ludzi i świata.Moje zwykłe - niezwykłe życie jest przykładem na to, że wszystko dzieje się tak, jak ma się dziać.Dziś rozumiem, jaką drogę musiałem przejść, aby poznać istotę sukcesu i szczęścia.Jestem przekonany, że po przeczytaniu tej książki, Twoje życie przyspieszy, Twoje myśli będą wyłącznie pozytywne, a sukceszagości u Ciebie na stałe.Jeżeli jakiś człowiek czegoś dokonał, Ty również potrafisz to zrobić. Pamiętaj, Ty też możesz być HARDY, TWARDY, NAJLEPSZY!!Będziesz! JA W CIEBIE WIERZĘ!!!

Łączy wiele gatunków. Mogłaby być albumem rodzinnym ... Wybierz dysk twardy Toshiba X300 dla enjoying płynne wrażenia z gry.

Dnia 14 listopada 2018 roku do „aktorów - autorów" dołączył Paweł Burczyk. Wszystko to za sprawą książki „Hardy, twardy, najlepszy", którą napisał we współpracy ze swoją żoną, Olimpią Poniźnik - Burczyk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI