Błękitny dym (wydanie pocketowe)

Błękitny dym (wydanie pocketowe) - Nora Roberts | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nora Roberts
WYMIAR
4,78 MB
NAZWA PLIKU
Błękitny dym (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
2873364487816

OPIS

Nocny pożar rodzinnej pizzerii zmienił życie małej Reenie. Podpalacz trafił do więzienia, ale dziewczynka, zafascynowana ogniem, na zawsze związała z żywiołem swoje życie: po kilkunastu latach została policjantką w wydziale podpaleń w Baltimore. Od pewnego czasu w mieście zaczynają mnożyć się pożary, giną ludzie, śmiertelne niebezpieczeństwo zaczyna też grozić Reenie i jej ukochanemu. Kto jest sprawcą tragicznych płomieni i dlaczego? Opowieść o kobiecie, która w imię miłości pokonała strach, by przeciwstawić się szaleńcowi, terroryzującemu jej najbliższych.

Żeby zdobyć pieniądze na adwokata i odzyskać prawo do opieki nad synem, pracowała w sekstelefonie. W Polsce ukazały się m.in. Czarne Wzgórza, W samo południe, Poszukiwania, Trzy boginie, Błękitny dym, Lasy w płomieniach, Świadek, Ukryte skarby, Gorący lód, Życie na sprzedaż.

Jej powieści utrzymywały się na liście bestsellerów New York Timesa`` w sumie przez 893 tygodnie, czyli około 16 lat. Co minutę na świecie sprzedaje się ponad 30 książek jej autorstwa!Grzechy są jej odpuszczone te słowa widnieją na kartkach pozostawionych przy ciałach młodych kobiet, ofiar seryjnego mordercy w sparaliżowanym ... Sprawdź niskie ceny i kup Skaza (wydanie pocketowe) w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Tytuł BŁĘKITNY DYM Autor NORA ROBERTS Wydanie Świat Książki Ilość stron 495 Oprawa twarda Opis Stan jak na zdjęciu, egzemplarz używany.

POWIĄZANE KSIĄŻKI