Reaper. Seria Boston Underworld. Tom 2

Reaper. Seria Boston Underworld. Tom 2 - A. Zavarelli | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
A. Zavarelli
WYMIAR
11,17 MB
NAZWA PLIKU
Reaper. Seria Boston Underworld. Tom 2.pdf
ISBN
3962408647802

OPIS

Drugi tom legendarnej zagranicznej serii o irlandzkich i rosyjskich mafiosach!Był mężczyzną, który trzymał jej los w swoich rękach. Myślała, że mogłaby go pokochać, ale przez większość czasu go nienawidziła.Sasha nie znosi swojego życia. Ma dosyć gangsterów. Ma dosyć klientów, którzy ją obłapiają. Ale nie miała wyjścia. Postanowiła poświęcić się dla rodziny. Zrobić wszystko, żeby jej bliscy byli bezpieczni i niczego im nie brakowało.Jednak jest ktoś, kto sprawia, że jej serce bije mocniej. To cichy, ale groźny mafioso, zabójca, Ronan „Reaper”. Dziewczyna nie ma pojęcia, dlaczego on tak ją fascynuje. Przecież za każdym razem, kiedy ich spojrzenia się spotykają, Ronan udaje, że Sasha jest niewidzialna. Nawet gorzej ją traktuje – gdy kobieta do niego zagaduje, on po prostu wychodzi z klubu.Zwracanie na siebie uwagi Ronana to największe szaleństwo, na jakie kiedykolwiek zdobyła się Sasha. Ten mężczyzna jest bardzo niebezpieczny. Mógłby ją zabić w ułamku sekundy.I Sasha o tym wie.

Książki | okładka miękka 4.4 Wysyłamy w 24h, Odbiór w salonie 0 zł A. Zavarelli - ebook (epub + mobi) Drugi tom legendarnej zagranicznej serii o irlandzkich i rosyjskich mafiosach! Był mężczyzną, który trzymał jej los w swoich rękach.

Zavarelli [e-book w formatach epub i mobi]: Sasha nie ... "Crow" jest pierwszym tomem otwierającym cykl powieści mafijnych "Boston Underworld". W polskim wydaniu jak dotąd ukazał się jeszcze jedynie drugi tom ("Reaper"), choć w oryginalnej wersji powstały jeszcze cztery kolejne części ("Ghost", "Saint", "Thief" oraz "Conor").

POWIĄZANE KSIĄŻKI