Kontrakt Jacksona. Seria Slow Burn. Tom 1

Kontrakt Jacksona. Seria Slow Burn. Tom 1 - J.T. Geissinger | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
J.T. Geissinger
WYMIAR
12,19 MB
NAZWA PLIKU
Kontrakt Jacksona. Seria Slow Burn. Tom 1.pdf
ISBN
7317629547701

OPIS

Jedna z najpopularniejszych zagranicznych autorek w końcu w Polsce!Jego przyszła żona go nienawidzi, ale oboje muszą zgodzić się na ten układ.Jackson Boudreaux to bogaty i przystojny mężczyzna, który bardzo niemile traktuje obsługę restauracji należącej do Bianki Hardwick. Kobieta szczerze go nienawidzi. W życiu nie spotkała tak aroganckiego dupka. Jednak kiedy Jackson prosi ją o pomoc przy organizacji wydarzenia charytatywnego w swoim domu, Bianca zgadza się, ponieważ nie ma wyjścia.Spadkobierca rodzinnej fortuny zdaje sobie sprawę z tego, jakie krążą o nim plotki. Wie również, że prawda jest jeszcze gorsza. Zadziorna Bianca świetnie odegra rolę jego żony, jednak problem w tym, że wzbudza w nim prawdziwe emocje.A on zbudował wokół siebie mur, żeby już nigdy niczego nie czuć.

Historia spodobała mi się już po kilku pierwszych stronach, a czym dalej tym bardziej ją uwielbiałam. Jackson to przystojny, władczy, gburowaty mężczyzna, który uwielbia stawiać na swoim. Kontrakt Jacksona.

Seria Rodzina Rokesby. Cykl Bridgertonowie £9.17 Małżeństwo ze snu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI