Dziadek do Orzechów i Król Myszy

Dziadek do Orzechów i Król Myszy - Ernest T.A. Hoffman | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ernest T.A. Hoffman
WYMIAR
10,51 MB
NAZWA PLIKU
Dziadek do Orzechów i Król Myszy.pdf
ISBN
9322607483690

OPIS

Nowe, pełne tłumaczenie jednej z najsłynniejszych baśni XIX wieku. Magiczne połączenie dwóch światów: realnego i bajkowego. Dziadek do Orzechów walczy ze złym Królem Myszy. Opowieści słucha mała, rozmarzona Klara w norymberskim domu początku XIX wieku i sama już nie wie, co jest prawdą, a co zmyśleniem. Rozsławiona przez balet Czajkowskiego, pełnafantastycznych przygód historia drewnianego Dziadka do Orzechów, który ożywa, by stanąć do walki ze złym Królem Myszy.

Marie i Dziadek do orzechów wspinają się na płaszcz ojca, który działa jak portal do Candylandu, gdzie Dziadek do orzechów króluje jako ukochany książę. „Dziadek do Orzechów i Król Myszy" E.T.A. Hoffmanna to od wielu pokoleń jedna z najpoczytniejszych wciąż klasycznych powieści dla dzieci, choć napisana została prawie 200 lat temu.

Wydarzenie nie odbywa się w nadchodzących miesiącach. Nasze benefity.

POWIĄZANE KSIĄŻKI