Bellagrand

Bellagrand - Paullina Simons | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paullina Simons
WYMIAR
10,33 MB
NAZWA PLIKU
Bellagrand.pdf
ISBN
6770100442142

OPIS

Zrezygnowali ze wszystkiego, by być razem, lecz miłość była tylko początkiem...Gina, imigrantka z Włoch, niezależna, wrażliwa i silna, rozpaczliwie pragnie założyć rodzinę. Pochodzący z bostońskich wyższych sfer Harry, idealista i działacz polityczny, chce stworzyć lepszy świat. Połączeni namiętnością, miotają się, kłócą i łamią sobie serca, by w końcu stanąć w obliczu ostatecznego wyboru, który na zawsze przypieczętuje ich los.Wspólna podróż prowadzi ich przez cztery dekady i dwa kontynenty, przez chwile triumfu i zamętu, od nękanych strajkami uliczek Lawrence w stanie Massachusetts po wykładane marmurem sale i sekretne drzwi tajemniczej rezydencji o nazwie Bellagrand.Autorka bestsellerów Paulina Simons stworzyła kolejną frapującą sagę o złamanych sercach i odkupieniu, poruszającą opowieść o miłości, która doprowadziła do Jeźdźca miedzianego. "Przygotujcie się na potężny ładunek emocji - w jednej chwili będziecie szlochać, by zaraz potem śmiać się przez łzy".Company "Simons ukazuje słabości rodziny i ludzkiej natury i udowadnia, że w życiu liczą się przede wszystkim uczciwość i lojalność".Good Reading

Data zakończenia 2017-06-14 - cena 29,07 zł Informacje o Bellagrand - Simons Paullina - 5840240968 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2015-12-12 - cena 25,48 zł Bellagrand (E-book) - sprawdź opinie i opis produktu.

CZŁOWIEK BEZ KRAJU 1922-1929 15. Isadora i Siergiej 16.

POWIĄZANE KSIĄŻKI