Zachowaj to dla siebie

Zachowaj to dla siebie - Monika Dworak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Dworak
WYMIAR
7,99 MB
NAZWA PLIKU
Zachowaj to dla siebie.pdf
ISBN
7389974541827

OPIS

Do czego można się posunąć, aby zataić prawdę przed najbliższymi, i jak wiele poświęcić, by nigdy jej nie odkryli?Porywająca powieść domestic noir o najgłębszych tajemnicach rodzinnych.Trzydziestoletnia Ewa Dębska jest singielką zaangażowaną w prowadzenie odnoszącego sukcesy studia projektowania wnętrz. Swój wolny czas spędza głównie w towarzystwie rodziny – brata bliźniaka Adama. Rodzeństwo łączy nie tylko szczególna więź, ale także coś, o czym oboje chcieliby zapomnieć. Gdy Adam otrzymuje maila od nieznanego nadawcy, jego uporządkowane życie wywraca się do góry nogami. Z obawy przed konsekwencjami szuka wyjaśnień na własną rękę. Krok po kroku udaje mu się odsłonić skrywaną od lat tajemnicę, jednak płaci za to wysoką cenę.

Do czego można się posunąć, aby zataić prawdę przed najbliższymi, i jak wiele poświęcić, by nigdy jej nie odkryli? Porywająca powieść domestic noir o, Zachowaj to dla siebie, Księgarnia PWN Wrocław zaprasza Forum filmu Zachowaj to dla siebie (2019) Keep It Quiet - Corey pracuje jako weterynarz, utrzymuje swoją depresję w tajemnicy przed rodziną i przyjaciółmi, aż pewnego postanawia odebrać sobie... Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa zachowaj to dla siebie w słowniku online PONS! Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa. Zachowaj to dla siebie - Dworak Monika - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Wydawca: Wydawnictwo Kobiece. Wysyłamy w Po dacie premiery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI