Wiersze wszystkie (wydanie uzupełnione 2021)

Wiersze wszystkie (wydanie uzupełnione 2021) - Czesław Miłosz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Czesław Miłosz
WYMIAR
5,98 MB
NAZWA PLIKU
Wiersze wszystkie (wydanie uzupełnione 2021).pdf
ISBN
4942769818672

OPIS

Nowe, uzupełnione wydanie "Wierszy wszystkich" Czesława Miłosza pozwala prześledzić ewolucję twórczą poety. Przede wszystkim jednak daje możliwość podziwiania wielości gatunków i tonacji, nastrojów i stylów. Takim bogactwem nie obdarzył literatury polskiej nikt poza Miłoszem: to wiersze religijne obok utworów przesyconych zmysłowością i opiewających urodę świata, ocalane od zapomnienia portrety ludzi obok traktatów poetyckich i teologicznych, piosenki i elegijne medytacje obok haiku i zapisów olśnień. W pięknej i mądrej poezji Miłosza rozczytywać się będą pokolenia.

Wydawca: Znak. Wysyłamy w Po dacie premiery.

Takim bogactwem nie obdarzył literatury polskiej nikt poza Miłoszem: to wiersze religijne obok utworów przesyconych zmysłowością i opiewających urodę świata, ocalane ... Książka Wiersze wszystkie. Wydanie uzupełnione do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 73,48 zł (Rabat 27%).

POWIĄZANE KSIĄŻKI