Jak kierować myślami? O mocy hipnoterapii i odzyskiwaniu kontroli nad życiem

Jak kierować myślami? O mocy hipnoterapii i odzyskiwaniu kontroli nad życiem - Thimon von Berlepsch | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Thimon von Berlepsch
WYMIAR
9,32 MB
NAZWA PLIKU
Jak kierować myślami? O mocy hipnoterapii i odzyskiwaniu kontroli nad życiem.pdf
ISBN
3900882840463

OPIS

Odczuwasz irracjonalny lęk, który zatruwa ci życie?Nie możesz uwolnić się od uciążliwych nawyków?Stałeś się więźniem swoich fobii?Nie jesteś sam. Setki ludzi, których poznałem, cierpiało w podobny sposób. Uwolniłem ich od tego.Remedium, które ci proponuję, to hipnoterapia – i sam możesz ją przeprowadzić.Na początku pomogę ci ustalić źródło twoich lęków: zbliżmy się do nich, żeby lepiej je poznać i trwale osłabić. Następnie nauczę cię skutecznych metod hipnoterapii i prostych ćwiczeń umysłowych. Będziesz wiedział, jak samodzielnie wejść w terapeutyczny stan, który cię ukoi, a dzięki metodzie FasterEFT odblokujesz swoje emocje.Zaufaj mi, a zdolności twojego umysłu cię zachwycą.Pokonasz słabości utrudniające ci codzienne funkcjonowanie.Zyskasz spełnienie, autonomię i swobodę.Poczujesz, że masz kontrolę nad swoim życiem!

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! 12.04.2021 Zapowiedź Thimon von Berlepsch Jak kierować myślami? O mocy hipnoterapii i odzyskiwaniu kontroli nad życiem Jak kierować myślami? O mocy hipnoterapii i odzyskiwaniu kontroli nad życiem Autor: Thimon von Berlepsch .

Odczuwasz irracjonalny lęk, który zatruwa ci życie? Nie możesz uwolnić się od uciążliwych nawyków? Stałeś się więźniem swoich fobii? Nie jesteś sam. Setki ludzi, których poznałem, cierpiało w podobny sposób. Odczuwasz irracjonalny lęk, który zatruwa ci życie? Nie możesz uwolnić się od uciążliwych nawyków? Stałeś się więźniem swoich fobii? Nie jesteś sam.

POWIĄZANE KSIĄŻKI