Wojna o wszystko. Legenda Korry. Tom 2

Wojna o wszystko. Legenda Korry. Tom 2 - Michael DiMartino | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael DiMartino
WYMIAR
3,77 MB
NAZWA PLIKU
Wojna o wszystko. Legenda Korry. Tom 2.pdf
ISBN
8814751814926

OPIS

Seria Legenda Korry jest oficjalną kontynuacją kultowego serialu animowanego.W ogniu zemsty!Korra i Magowie Powietrza wracają do Świata Duchów. Zachwycająca niegdyś kraina to teraz mroczne, wyjątkowo nieprzyjazne pustkowie. Krucha równowaga między ludźmi a duchami zostaje zachwiana - generał Iroh wystawia przy portalu wojsko.I gdy wydaje się, że gorzej być nie może, w Mieście Republiki kryzys mieszkaniowy przybiera na sile. Zhu Li postanawia wystartować w wyborach prezydenckich, by pozbyć się znienawidzonego prezydenta Raiko.Czy Korra zdoła zachować neutralność i wypełniać obowiązki awatara? Gra toczy się przede wszystkim o spokój obywateli i przyszłość portalu!

Wydawca: Amber. Wysyłamy w Po dacie premiery.

Legenda Korry (tom 1) Kategoria: komiksy Data wydania: 2020-10-01 Liczba stron: ... Legenda Korry Tom 2 Wojna o wszystko | DiMartino Michael | Amber. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Książka Wojna o wszystko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI