Wiosna koloru słońca. Cykl Emely i Elyas. Tom 3

Wiosna koloru słońca. Cykl Emely i Elyas. Tom 3 - Carina Bartsch | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carina Bartsch
WYMIAR
8,92 MB
NAZWA PLIKU
Wiosna koloru słońca. Cykl Emely i Elyas. Tom 3.pdf
ISBN
6424659969338

OPIS

Wiosna koloru słońca to trzecia (po Lecie koloru wiśni i Zimie koloru turkusu) część elektryzującej historii o burzliwej miłości Emely i Elyasa. Mogłoby się wydawać, że najtrudniejsze już za nimi – wyznali sobie miłość i zdecydowali, że chcą być razem. Nic bardziej mylnego: na drodze zakochanych wyrastają kolejne przeszkody. Jak ułożą się pierwsze miesiące ich związku? Czy będą umieli sobie bezgranicznie zaufać? Jak przyjaciele zareagują na szczęście Emely i Elyasa? Wiosna koloru słońca iskrzy się dowcipnymi, tak uwielbianymi przez czytelniczki, pojedynkami słownymi i bliskością tej pary młodych ludzi.

Nic bardziej mylnego: na drodze zakochanych wyrastają... No, ale prawdziwa miłość pozostanie zawsze razem. O ile Elyas, jako osoba, podobał mi się w tej części bardziej, tak Emely była dla mnie chyba największym mankamentem "Zimy koloru turkusu".

Emely, obdarzona odrobinę sarkastycznym poczuciem humoru studentka literaturoznawstwa, szczerze cieszy się z przeprowadzki jej najlepszej przyjaciółki do Berlina. Nie wie jeszcze, że szalona Wiosna koloru słońca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI