Widziałam. Pasja Chrystusa oczami kobiet

Widziałam. Pasja Chrystusa oczami kobiet - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,14 MB
NAZWA PLIKU
Widziałam. Pasja Chrystusa oczami kobiet.pdf
ISBN
2136431262239

OPIS

Spójrz na mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa oczami kobiet, które towarzyszyły Mu w ostatnich dniach życia i w drodze na Golgotę, a w całkiem nowy sposób przeżyjesz Wielki Post i Wielkanoc.Otwartość, hojność, wrażliwość, modlitwa, macierzyństwo, pomoc Ducha Świętego - sześć charyzmatów podarowanych tylko kobietom, sześć dostępnych tylko kobietom dróg do Chrystusa. Odkrywszy je, współczesne następczynie kobiet pod krzyżem mogą mieć wkład w dzieło nowej ewangelizacji poprzez wzrastanie w życiu duchowym oraz poprzez rozwój swojego życia codziennego - i w ten sposób realizować swoje powołanie do bycia „apostołkami”.

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Widziałam. Pasja Chrystusa oczami kobiet - Kelly M.

Pasja Chrystusa oczami kobiet - Kelly M. Wahlquist - opis książki: Spójrz na mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa oczami kobiet, które towarzyszyły Mu w ostatnich dniach życia i w drodze na Golgotę, a w całkiem nowy sposób przeżyjesz Wielki Post i Wielkanoc. Widziałam Pasja Chrystusa oczami kobiet.

POWIĄZANE KSIĄŻKI