Vademecum maturalne języka angielskiego

Vademecum maturalne języka angielskiego - Monika Ewa Puszczak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Ewa Puszczak
WYMIAR
9,63 MB
NAZWA PLIKU
Vademecum maturalne języka angielskiego.pdf
ISBN
6634784927723

OPIS

Vademecum maturalne z języka angielskiegoPoziom podstawowyKompleksowe i skuteczne przygotowanie do egzaminu!Vademecum maturalneto zbiór materiałów opracowanych tak, żeby skutecznie i kompleksowo pomóc ci przygotować się do egzaminu maturalnego. Powtórzysz z nim wymagane zagadnienia gramatyczne oraz słownictwo, a także przećwiczysz typy zadań do części pisemnej i ustnej.Praktyczne wskazówki i wzorcowe zestawy egzaminacyjne!W Vademecum maturalnym znajdziesz przydatne porady, wyrażenia niezbędne w części ustnej, przykładowe wypowiedzi pisemne i ustne oraz typy zadań z arkuszy egzaminacyjnych. Kurs zawiera ćwiczenia pojawiające się na maturze oraz omówienia i praktyczne wskazówki do zadań. W specjalnie opracowanym inteligentnym kluczu szczegółowo omówiono prawidłowe odpowiedzi. Dołączone do kursu nagrania w wykonaniu native speakerów pozwolą oswoić się z różnymi akcentami, które można usłyszeć na egzaminie oraz skutecznie przygotować się do części ustnej matury.Książka adresowana jest do uczniów szkół średnich przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. Podręcznik może być szczególnie przydatny nauczycielom – zawiera zestawy egzaminacyjne do wykorzystania podczas lekcji lub zajęć indywidualnych.Vademecum maturalne to:test wprowadzającyćwiczenia do matury pisemnej i ustnejprzykładowe testy maturalne z odpowiedziamitrening gramatycznysłowniczek obejmujący tematy wymagane na egzaminie

szukaj produktu zamknij ... Vademecum maturalne języka angielskiego - Zuniga Katarzyna. Vademecum maturalne z języka angielskiego .

Przedmiot: język angielski. Poziom: podstawowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI