Pet Agents. Na ratunek zwierzakom

Pet Agents. Na ratunek zwierzakom - Riina Kaarla | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Riina Kaarla
WYMIAR
12,49 MB
NAZWA PLIKU
Pet Agents. Na ratunek zwierzakom.pdf
ISBN
3584531303281

OPIS

Kati-e potrafi porozumiewać się ze zwierzętami. Oprócz nich kocha też elektronikę i kodowanie. Sama zbudowała latającego robota – Ti-bota – i teraz oboje rozwiązują problemy zwierzaków jako Pet Agents. Ich agencja mieści się na dachu bloku, w dawnym zbiorniku na wodę, gdzie znajdują się liczne komputery Kati-e i mieszkają jej przyjaciele: kot abisyński, kundel, papuga i szczury wędrowne.Pierwsza część zabawnego cyklu o niezależnej dziewczynce i jej licznych przygodach ze zwierzętami, napisana i zilustrowana przez parę fińskich autorów od dziecka uwielbiających zwierzęta.

Ich agencja mieści się na dachu ... Na ratunek zwierzakomautorstwaRiina Kaarla, Sami Kaarla ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Pet Agents. Na ratunek zwierzakom - Riina Kaarla, Sami Kaarla (Książka) - Księgarnia PWN Pet Agents.

Sama zbudowała latającego robota - Ti-bota - i teraz oboje rozwiązują problemy zwierzaków jako Pet Agents. Ich agencja mieści się na dachu bloku, w dawnym...

POWIĄZANE KSIĄŻKI