Pensjonat na Kaczym Wzgórzu

Pensjonat na Kaczym Wzgórzu - Paulina Kozłowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Kozłowska
WYMIAR
8,41 MB
NAZWA PLIKU
Pensjonat na Kaczym Wzgórzu.pdf
ISBN
3258303999990

OPIS

Pamiętaj, po każdej burzy wychodzi słońce!Samotnia – oaza męskiej rozpusty i Pensjonat na Kaczym Wzgórzu – miejsce, gdzie poturbowane przez miłość kobiety leczą złamane serca. Czy te dwa domy mogą ze sobą sąsiadować bez obaw, że ich mieszkańcy nawzajem się wymordują?Trzydziestoletnia Łucja jest przekonana, że to niemożliwe i robi, co może, żeby pozbyć się z sąsiedztwa właściciela Samotni, Roberta, o jakże znaczącym nazwisku – Sęp. Niestety, mężczyzna nie ma zamiaru rezygnować z inwestycji. Pomiędzy Łucją a Robertem narasta niechęć i wzajemna antypatia, która z czasem przeradza się w… No właśnie, w co?Co szykuje dla nich przewrotny i los i ile ich jeszcze czeka perypetii, zanim zrozumieją, że wszystko już dawno zapisane zostało w gwiazdach?Dobre książki muszą umieć skupić uwagę czytelnika, być pełne emocji, zaskakiwać i skłaniać do przemyśleń. Dlatego zapraszam Państwa na Kacze Wzgórze - fani powieści obyczajowych będą zachwyceni. Przeczytałam jednym tchem i czekam z utęsknieniem na kolejny tom. Polecam!Matka KsiążkoholiczkaTen debiut to istna mieszanka wybuchowa! Emocje iskrzą, napięcie rośnie, a akcja wciąga już od pierwszej strony.Gorąco polecam, rewelacyjna książka!Agnieszka Nikczyńska-Wojciechowska, Książki takie jak my

Jeden dzień tu spędzony, zdecydował o jej dalszym życiu. Porzuciła wszystkie plany na rzecz budowania tu miejsca będącego ostoją dla skrzywdzonych kobiet.

Szczegóły. Pamiętaj, po każdej burzy wychodzi słońce! Samotnia - oaza męskiej rozpusty i Pensjonat na Kaczym Wzgórzu - miejsce, gdzie poturbowane przez miłość kobiety leczą złamane serca. Pensjonat na Kaczym Wzgórzu jest miejscem, do którego tłumnie udają się kobiety ze złamanym sercem, ponieważ to tam jest najlepsze miejsce na wyleczenie go.

POWIĄZANE KSIĄŻKI