Angielski. Trening B1

Angielski. Trening B1 - Agnieszka Sękiewicz-Magoń | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Sękiewicz-Magoń
WYMIAR
6,1 MB
NAZWA PLIKU
Angielski. Trening B1.pdf
ISBN
6229270319545

OPIS

Chcesz popracować nad swoją językową formą? Marzysz, aby Twoja nauka przebiegała w szybszym tempie? Jeśli tak, przedstawiamy Ci Twojego nowego osobistego trenera językowego!„Angielski. Trening B1" nie jest zwykłym repetytorium. To nowatorska książka, która pomoże Ci ocenić Twoje umiejętności, wytłumaczy kwestie gramatyczne i zadba o rozwój językowy - krok po kroku. Materiał jest przygotowany zgodnie z zasadami prawidłowego treningu:Rozgrzewka: Zapoznaj się z teorią i przykładami.Trening właściwy: Wykonaj ćwiczenia, które zostały ułożone według stopnia trudności - od najprostszych do bardziej zaawansowanych.Ćwiczenia relaksująco-utrwalające: Rozwiąż krzyżówkę językową.„Angielski. Trening B1" to zestaw ćwiczeń na poziomie średnio zaawansowanym (B1) uzupełniający bestsellerową serię „Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka”.Książka powstała z myślą osobach, które kontynuują naukę angielskiego lub chcą sobie przypomnieć i utrwalić poznane konstrukcje. To doskonały podręcznik dla osób, które samodzielnie uczą się języka angielskiego. Sprawdzi się także jako uzupełnienie nauki w szkole lub na kursach językowych.Zakres materiału obejmuje m.in. takie zagadnienia, jak:• powtórzenie czasów i porównanie ich użycia z nowo wprowadzonymi czasami Present Perfect, Present Perfect Continuous i Future Continuous,• trzecia forma czasowników nieregularnych,• pytania w mowie zależnej,• czasowniki modalne,• użycie used to,• czasowniki make, do, get,• pytania rozłączne (question tags),• pytania o przedmiot i dopełnienie,• przyimki czasu i miejsca.Dzięki tej książce:- powtórzysz i utrwalisz zagadnienia gramatyczne na poziomie średnio zaawansowanym (B1),- przetestujesz swoją wiedzę i wyeliminujesz błędy,- poznasz wiele praktycznych słówek i zwrotów,- samodzielnie sprawdzisz swoje umiejętności dzięki zawartemu w książce kluczowi.Podręcznik to także świetny materiał, który pomoże Ci powtórzyć wiadomości do matury na poziomie podstawowym!

Dzięki niemu dowiesz się, który egzamin Cambridge English może być najlepszy dla Ciebie. Angielski 365 na każdy dzień 365. Angielski każdego dnia to sposób na wszystkie Twoje językowe bolączki.

Poziom B1 - B2. Samodzielnie nauczysz się języka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI