Amerykańskie księżniczki

Amerykańskie księżniczki - Katharine McGee | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katharine McGee
WYMIAR
9,94 MB
NAZWA PLIKU
Amerykańskie księżniczki.pdf
ISBN
4535593455336

OPIS

Bajecznie bogaci Azjaci i The Crown w jednym!Obowiązek. Intryga. Korona. Oto współczesny świat, w którym złote czasy monarchii wciąż trwają i gdzie miłość jest wystarczająco potężna, by zmienić bieg historii.Jak wyglądałaby dziś Ameryka, gdyby potomkowie Jerzego Waszyngtona zasiadali na tronie? Jeśli lubisz wiedzieć, co słychać u księcia Harry’ego i Meghan lub Williama i Kate, z pewnością zaciekawią cię losy amerykańskich księżniczek Beatrycze i Samanty oraz zabójczo przystojnego księcia Jeffersona.Po wygranej wojnie o niepodległość lud Ameryki oferuje koronę Jerzemu Waszyngtonowi. Dwa i pół wieku później dynastia Waszyngtonów nadal zasiada na tronie. Jak w większości rodzin królewskich obowiązuje kolejka do władzy. Jest przyszła monarchini i „zapasowa bateria”. Każdy dokładnie wie, czego się od niego oczekuje.Księżniczka Beatrycze jest coraz bliższa temu, by zostać pierwszą królową Ameryki, lecz obowiązki zaczynają jej ciążyć i pojawia się niespodziewana przeszkoda. Nikt nie dba o jej młodszą siostrę, z wyjątkiem przypadków, gdy łamie zasady, więc księżniczka Samanta też nie dba o nic… z wyjątkiem jednego chłopaka, który jest dla niej nieosiągalny. Jest też bliźniak Samanty, książę Jefferson. Gdyby urodził się o kilka pokoleń wcześniej, stanąłby na pierwszym miejscu w kolejce do tronu, ale nowe prawa sukcesji czynią go trzecim. Większość Ameryki uwielbia przystojnego księcia… a dwie bardzo różne dziewczyny walczą o jego serce.Bestseller „New York Timesa”

To lekka i wdzięcznie napisana biografia, która płynie przez stulecia i wystawia rachunek ... Sprawdź niskie ceny i kup Amerykańskie księżniczki w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! „Amerykańska księżniczka" Annejet Van Der Zijl to bardzo ciekawie przedstawiona biografia Allene Tew, będącej przykładem spełnienia marzeń. Pochodząca z prowincji dziewczyna poprzez różne perypetie losu nawet ratuje holenderską rodzinę królewską.

Oto współczesny świat, w którym złote czasy monarchii wciąż trwają i gdzie miłość jest wystarczająco potężna, by zmienić bieg historii. ... w Księgarni Internetowej PWN.

POWIĄZANE KSIĄŻKI