Amadeusz Foczka (ale z głową bobra)

Amadeusz Foczka (ale z głową bobra) - Maria Sternicka-Urbanke | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Sternicka-Urbanke
WYMIAR
6,44 MB
NAZWA PLIKU
Amadeusz Foczka (ale z głową bobra).pdf
ISBN
6784737219177

OPIS

Czy to, jak wyglądamy, decyduje o tym, kim jesteśmy? Zwariowana bajka zwierzęca o poszukiwaniu własnej tożsamości.Amadeusz Foczka to niezwykła postać. Ma foczy ogon, bobrzą głowę i ważny dylemat do rozstrzygnięcia: czy jest foką z głową bobra, czy bobrem z ciałem foki? W swoim zakładzie fryzjerskim przyjmuje klientów równie niezwykłych jak on sam: Longinę Dystans – pół żółwicę, pół gepardzicę, Damiana Lamę – pół lamę, pół leniwca czy Wierę Wiórek – pół owcę, pół wiewiórkę. Może oni pomogą mu znaleźć odpowiedź?Zabawny tekst i pełne surowego wdzięku ilustracje z lekkością i absurdalnym humorem dotykają ważnego problemu: czy ważne jest to, kim się czujemy, czy to, jak widzą nas inni?Amadeusz Foczka (ale z głową bobra) zdobył nagrodę główną jury wydawniczego w III edycji międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci JASNOWIDZE.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! » Amadeusz Foczka ale z głową bobra; Wersje językowe. pytania? zadzwoń! 63 240 77 77 lub napisz [email protected] ... Amadeusz Foczka (ale z głową bobra) już od 20,85 zł - od 20,85 zł, porównanie cen w 13 sklepach.

10.00-11.00 Gdzie: online, na platformie ZOOM Link do spotkania oraz listę niezbędnych materiałów wyślemy 3 dni przed warsztatami. Czy to, jak wyglądamy, decyduje o tym, kim jesteśmy? Zwariowana bajka zwierzęca o poszukiwaniu własnej tożsamości. Amadeusz Foczka to niezwykła postać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI