Serce fotografii. Jak robić zdjęcia pełne wyrazu

Serce fotografii. Jak robić zdjęcia pełne wyrazu - David DuChemin | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David DuChemin
WYMIAR
5,34 MB
NAZWA PLIKU
Serce fotografii. Jak robić zdjęcia pełne wyrazu.pdf
ISBN
5704488564428

OPIS

Dlaczego tak wiele fotografii nie wywiera na odbiorcach żadnego wrażenia? Przecież tylu autorów zdjęć marzy o fotograficznej intuicji, która pozwoliłaby im w najwłaściwszej chwili złapać za aparat i instynktownie tworzyć zdjęcia atrakcyjne, emocjonujące lub intrygujące. Niestety, osiągnięcie tego stanu wymaga czasu i wysiłku. Droga do intuicji i instynktu zaczyna się od intencji i od nauki nowych sposobów widzenia i myślenia. Trzeba przyswoić techniki, opanować rzemiosło i poznać twórcze możliwości. Na tym polega fotograficzny rozwój. A najlepszym środkiem pozwalającym osiągnąć te cele są pytania, które wymagają przemyśleń.Ta książka nie jest podręcznikowym zestawem ćwiczeń, a zachętą do zadawania pytań, przemyśleń i inspiracji. Zawarte w niej zdjęcia ułatwiają znajdowanie odpowiedzi na pytania o funkcje linii, kształtów, o wybór sposobu kadrowania, czasu ekspozycji czy o zastosowanie kontrastu lub perspektywy. W ten sposób łatwiej można prześledzić związki między decyzjami fotografa a ostatecznym efektem i wrażeniami odbiorcy obrazu. Kiedy będziesz szukać własnych odpowiedzi, niepostrzeżenie zaczną one wpływać na proces fotografowania i ułatwią ewoluowanie Twojego własnego stylu robienia zdjęć. W ten sposób wypracujesz celowość fotograficznego myślenia, aby Twoje zdjęcia stały się nie tylko lepsze niż dobre, lecz przede wszystkim sugestywne i autentyczne.W tej książce znajdziesz inspirację do przemyśleń o:lepszym ujęciu tematu zdjęciaroli światła, koloru, linii i kształtówposługiwaniu się skalą i przestrzeniągrze napięć, równowagi i energii zdjęciaharmonii, symbolach, tajemnicyW sercu dobrej fotografii: wątpliwości, niuanse, niejednoznaczność...

Jak robić zdjęcia pełne wyrazu Twoja ocena. Ocena ogólna.

Jak robić zdjęcia pełne wyrazu | | KSIĄŻKI \ Poradniki \ Fotografia | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Zobacz koniecznie Książki i czasopisma Serce fotografii. Jak robić zdjęcia pełne wyrazu w cenie 70.80 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI