Podstawy jazdy na łyżwach, rolkach i wrotkach

Podstawy jazdy na łyżwach, rolkach i wrotkach - Agnieszka Dobrowolska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Dobrowolska
WYMIAR
7,86 MB
NAZWA PLIKU
Podstawy jazdy na łyżwach, rolkach i wrotkach.pdf
ISBN
3938969168222

OPIS

Poradnik dla wszystkich rozpoczynających naukę jazdy na łyżwach, rolkach i wrotkach, a także dla początkujących instruktorów, którzy znajdą tu uporządkowaną wiedzę na temat prawidłowej techniki jazdy i wiele praktycznych porad. Jaki sprzęt wybrać? Jak opanować podstawy jazdy, nie popełniając błędów, które trudno będzie potem wyeliminować? Jak powinien wyglądać trening? W jaki sposób uczyć jazdy dzieci?Autorka, doświadczona łyżwiarka i instruktorka, w możliwie najprostszy sposób omawia podstawy techniki jazdy i proponuje ćwiczenia, dzięki którym jazda na łyżwach, rolkach i wrotkach może stać się czymś tak naturalnym jak chodzenie.

2010 - W pierwszym sezonie Glee odcinek Home , ... Hurtownia podręczników i książek Ateneum. Internetowy system zamówień.

Obejmują ją te same zasady co hokej na lodzie, jedyną zmienną są wrotki jednośladowe zamiast łyżew. Sprzęt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI