Niemożliwe

Niemożliwe - Catarina Sobral | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Catarina Sobral
WYMIAR
6,34 MB
NAZWA PLIKU
Niemożliwe.pdf
ISBN
5781696038094

OPIS

„Nie wiemy, jak wszechświat się pojawił, ale wiemy, że wszystko zaczęło się w bardzo małej przestrzeni. Mniejszej niż ziarenko piasku czy końcówka najlepiej na świecie zaostrzonego ołówka. To wydaje się NIEMOŻLIWE, ale taka jest prawda: wszystko zaczęło się, kiedy wielkie rzeczy były małe”.„Niemożliwe” opowiada historię wszechświata od wielkiego wybuchu do narodzin roślin, zwierząt i ludzi.Pierwsza popularnonaukowa książka Catariny Sobral to kolorowa podróż przez czasoprzestrzeń, odkrywająca tajemnice powstania wszechświata, gwiazd i planet oraz życia na Ziemi.Catarina Sobral – portugalska ilustratorka i reżyserka animacji filmowych. Autorka kilkunastu książek. Zdobywczyni wielu nagród, między innymi w Bolonii i za najlepszą książkę obrazkową na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Amadorze. Uwielbia eksperymentować z różnymi technikami.

Tak naprawdę, aby odpowiedzieć na to pytanie, wystarczy przypomnieć sobie jedną z reguł pisowni łącznej lub rozłącznej z partykułą nie.Mówi bowiem ona, że nie z przymiotnikami zawsze piszemy łącznie. A słowo możliwe odpowiada na pytanie jakie?, a więc jest przymiotnikiem. "Niemożliwe" to zwrot wyrażający przekonanie, że to, o czym mowa, nie stało się lub się nie stanie.

2. Jeżeli rzecz będąca przedmiotem świadczenia została zbyta, utracona lub uszkodzona, dłużnik obowiązany jest wydać wszystko, co uzyskał w zamian za tę rzecz albo jako naprawienie szkody. liczba mnoga.

POWIĄZANE KSIĄŻKI