Nie opuszczaj mnie

Nie opuszczaj mnie - Kazuo Ishiguro | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kazuo Ishiguro
WYMIAR
11,42 MB
NAZWA PLIKU
Nie opuszczaj mnie.pdf
ISBN
5348835180801

OPIS

Laureat Nagrody Nobla w 2017 roku w dziedzinie literatury.Ekskluzywna szkoła z internatem – w sercu angielskiej prowincji – w której uczniowie są zachęcani do rozwijania zdolności artystycznych i kreatywności, zakochują się, nawiązują przyjaźnie. Mogłaby być wymarzonym miejscem dla młodych ludzi, gdyby nie to, że nie wolno im jej opuszczać, a strzępki informacji, jakie z czasem do nich docierają, zaczynają się składać na przerażającą prawdę. I choć nie ma tu miejsca na bunt, dwójka bohaterów, Kathy i Tommy, liczy na to, że miłość pozwoli odwrócić los, który od początku był im pisany.Trzyma w napięciu i chwyta za serce. Autor po mistrzowsku łączy emocje z intelektem.TimeLektura tej książki to doświadczenie nieporównywalne z niczym innym.Kirkus ReviewsGenialne… W Nie opuszczaj mnie Ishiguro wchodzi niezwykle głęboko w istotę związków międzyludzkich.The Guardian

Trochę oceniłam książkę po okładce i spodziewałam się zachwytu od początku, jednak w tym przypadku trzeba było poczekać :) Początkowo gubiłam się w opowieściach bohaterów, ponieważ bywało, że w jednym rozdziale opowiadała Violetta, a później np. 22.03.2011, Teatr Wielki w Warszawie - koncert "Jednego serca" z okazji pierwszej rocznicy Katastrofy smoleńskiej Nie opuszczaj mnie Nie opuszczaj mnie Komentarze (1) Dodali do ulubionych (8) Historia zmian tekstu (7) Liczba wypowiedzi: 1 / Ostatni wpis: agnieszka22 2009-06-14 13:53 2009-06-14 13:53. fajna piosenka odpowiedz zgłoś naruszenie.

Tym, co odróżnia tę szkołę od innych jest fakt, że żaden z uczniów nie wyjeżdża na ... 1. /20/ Nie opuszczaj mnie W maju tylko jedna książka, ale za to noblisty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI