Dziennik utraconej miłości

Dziennik utraconej miłości - Eric-Emmanuel Schmitt | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eric-Emmanuel Schmitt
WYMIAR
10,87 MB
NAZWA PLIKU
Dziennik utraconej miłości.pdf
ISBN
3074834364655

OPIS

Najbardziej osobista książka Érica-Emmanuela Schmitta, autora Oskara i pani RóżyMoja matka nie chciała, żebym tylko żył, chciała, żebym był szczęśliwy.Mam wobec niej obowiązek szczęścia.Schmitt, mierząc się ze śmiercią najukochańszej matki, po raz pierwszy wpuszcza nas tak głęboko do swojego świata i dzieli się najbardziej intymnymi uczuciami oraz doświadczeniami.I tak jak wcześniej Oskar – bohater uwielbianej przez czytelników powieści – pisał listy do Pana Boga, by przygotować się na nadejście nieuchronnego, tak teraz sam autor mierzy się z utratą najbliższej osoby, przelewając swoje myśli na karty książki.Dziennik utraconej miłości to poruszające świadectwo podróży w głąb siebie, a zarazem uniwersalna opowieść o czułej relacji matki i syna – relacji pełnej miłości, która nie kończy się, nawet gdy tej najbliższej osoby już nie ma.

Książka Dziennik utraconej miłości pochodzi z wydawnictwa Znak. Autorem książki jest Eric ... Dziennik utraconej miłości to poruszające świadectwo podróży w głąb siebie, a zarazem uniwersalna opowieść o czułej relacji matki i syna - relacji pełnej miłości, która nie kończy się, nawet gdy tej najbliższej osoby już nie ma. Książka Dziennik utraconej miłości do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 29,39 zł (Rabat 27%).

Dane bibliograficzne / Bibliographische info Dziennik utraconej miłości. Eric-Emmanuel Schmitt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI