Dochodzę. Odkryj, co sprawia ci przyjemność

Dochodzę. Odkryj, co sprawia ci przyjemność - Roberta Rossi | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roberta Rossi
WYMIAR
4,31 MB
NAZWA PLIKU
Dochodzę. Odkryj, co sprawia ci przyjemność.pdf
ISBN
8172190945187

OPIS

Tę książkę napisało 16 000 kobiet!Roberta Rossi, włoska seksuolożka i przewodnicząca Włoskiej Federacji Seksuologicznej, zamieściła w internecie ankietę, w której zadała kobietom najbardziej intymne pytania dotyczące seksualności. Wszystko po to, żeby dowiedzieć się, z jakimi problemami się borykają. Spodziewała się tysiąca odpowiedzi – otrzymała ich ponadszesnaście tysięcy.Okazało się, że kobiety mają ogromną potrzebę rozmowy o seksie, orgazmie i odczuwaniu przyjemności.Na podstawie ich doświadczeń, wątpliwości i lęków powstał niezwykły, napisany przez kobiety dla kobiet, poradnik przełamujący tabu i odpowiadający na pytania, których często nie mamy odwagi zadać.Dochodzę… to przewodnik po kobiecej seksualności, dzięki któremu odkryjesz siebie, zrozumiesz, co sprawia ci przyjemność i nauczysz się o tym mówić – bez lęku i wstydu.To książka, którą każda kobieta powinna dostać od swojego lekarza.Roberta Rossi – seksuolożka i psychoterapeutka, przewodnicząca Włoskiej Federacji Seksuologicznej. Publikuje na portalu Repubblica.it oraz w czasopiśmie „Mind”.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

to przewodnik po kobiecej ... Lista przyjemności - odkryj, co sprawia Ci przyjemność i pobierz darmowy szablon. Pierwszy wpis na blogu to dobry pretekst do tego, by zastanowić się nad tym, co tak naprawdę sprawia nam przyjemność.

Odkryj, co sprawia ci przyjemność - Rossi Roberta ' Tę książkę napisało 16 000 kobiet! Roberta Rossi, włoska seksuolożka i przewodnicząca Włoskiej Federacji Seksuologicznej, zamieściła w internecie ankietę, w której zadała kobietom najbardziej intymne pytania dotyczące seksualności. Nie zwlekaj i obejrzyj w TaniaKsiazka.pl. Dochodzę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI