Amerykański sen

Amerykański sen - Alexa Lavenda | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alexa Lavenda
WYMIAR
9,26 MB
NAZWA PLIKU
Amerykański sen.pdf
ISBN
5854779399487

OPIS

„Kolejna strata i kolejna szansa od życia. Historia lubi się powtarzać, zataczać kręgi... Pokochałam zbyt mocno, zbyt intensywnie, spłonęłam w żarze namiętności. Teraz odradzam się jak feniks i rozpoczynam nowe życie. Kolejny raz”.Patrycja ze złamanym sercem wyjeżdża do Ameryki. Max zostaje w Australii. Przed nią nowe wyzwanie – bierze udział w telewizyjnym show kulinarnym, rywalizując o miano najlepszego szefa kuchni.

newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Amerykański sen ; Skip to the end of the images gallery.

Kup Teraz! Amerykański Sen na 6 miejscu 💪 w kategorii Otwarcie roku 2020 w plebiscycie organizowanym przez Z widelcem po Wrocławiu. Znaleźliśmy się w doborowym towarzystwie świetnych wrocławskich restauracji 🍽 Dziękujemy za Wasze głosy i zaufanie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI