SybirPunk. Vol 3

SybirPunk. Vol 3 - Michał Gołkowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Gołkowski
WYMIAR
4,76 MB
NAZWA PLIKU
SybirPunk. Vol 3.pdf
ISBN
3527934642753

OPIS

Nigdy nie ma tak dobrze, żeby się wszystko nie rypło.Zmuszony z własnej woli oddać to, co nigdy mu się nie należało, oszukany przez samego siebie, ze złamanym sercem i żebrami, Saszka zwany Chudym musi wziąć się w garść i spróbować odpowiedzieć na pytanie: co się, do ciężkiej Anielki, w ogóle stało?!Bez pieniędzy, bez czasu na złapanie oddechu i bez kolejnej działki synty, nasz bohater, o którego nie prosiliśmy, ale na którego zasługujemy, rusza w zasypany śniegiem NeoSybirsk, aby skrzyknąć tych, na których jeszcze może liczyć i wreszcie zobaczyć, ile warte są kordialne zapewnienia o przyjaźni, wierności i braterstwie.To jest ten moment, kiedy człowiek dotyka nogami dna, odbija się mocno i zaczyna płynąć ku powierzchni w nadziei, że starczy mu powietrza... Albo, że w najgorszym razie zdąży złapać za nogi tego, który może nie do końca jest wszystkiemu winien, ale i tak zasłużył na los, który go czeka.Wstawiajcie popcorn i szykujcie fajerwerki, bo będzie naprawdę grubo.

Ocena: 5 out of 5. recenzje: 3 Dodaj swoją recenzj ... SybirPunk vol.3.

Wielkie, jednakowe blokowiska nie pamiętają już lat swojej świetności. Bród, smród i ubóstwo wylewa się na ulicę hektolitrami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI