Rośliny przede wszystkim. 101 najlepszych przepisów fleksitariańskich

Rośliny przede wszystkim. 101 najlepszych przepisów fleksitariańskich - Tracy Pollan | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tracy Pollan
WYMIAR
5,34 MB
NAZWA PLIKU
Rośliny przede wszystkim. 101 najlepszych przepisów fleksitariańskich.pdf
ISBN
3034648219284

OPIS

Jedz. Zdrowo i smacznie. Rośliny przede wszystkim.Jeśli leży ci na sercu ekologia, chciałabyś jeść zdrowiej, ale czasem nie potrafisz sobie odmówić soczystego burgera -flexitarianizm to dla ciebie idealne rozwiązanie!Według specjalistów to jedna z trzech najzdrowszych diet na świecie.Michael Pollan to człowiek, który jednym zdaniem zmienił nawyki żywieniowe Amerykanów.Słynne „Jedz, nie za dużo, przede wszystkim rośliny” stało się inspiracją dla wielu osób. Jego rodzina - siostry i mama, wegetarianki oraz mięsolubne - jak nikt inny rozumie zróżnicowane potrzeby domowników i podpowiada, jak można je pogodzić. Ich dania są proste, zdrowe i do tego tak smaczne, że nawet mięsożerca da się przekonać do zajadania zieleniny.Znajdziesz tu przepisy, które mogą być dostosowane do prawie wszystkich potrzeb żywieniowych: wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe i bez nabiału. A najlepsze jest to, że wiele z tych dań można przygotować w 35 minut lub krócej!„Rodzina Pollan ma świetny pomysł na jedzenie roślin: stawia je w absolutnym centrum uwagi i czyni fundamentem każdego posiłku. Cavatappi z brokułami lub chrupiące naleśniki kimchi to potrawy, które powodują, że chcę biec do kuchni, żeby zacząć gotować`” .YOTAM OTTOLENGHIPowyższy opis pochodzi od wydawcy.

101 najlepszych przepisów fleksitariańskich - Pollan Tracy - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

101 najlepszych przepisów fleksitariańskich; Kamerun: Pobita przez ojca, bo chciała pójść do kościoła; Laos: Prześladowanie rodziny uwięzionego pastora; Amazon usuwa książkę konserwatywnego autora o transgenderyzmie; Uganda: Pobili rodzinę pastora bo muzułmanin nawrócił się do Jezusa 10 marca na polskim rynku ukaże się książka Rośliny przede wszystkim. 101 przepisów fleksitariańskich, napisana przez rodzinę Pollanów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI