Poradnik myśliwego

Poradnik myśliwego - T. Edward Nickens | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
T. Edward Nickens
WYMIAR
12,37 MB
NAZWA PLIKU
Poradnik myśliwego.pdf
ISBN
1649790374572

OPIS

Książka z poradami ekspertów i sprawdzonymi zasadami. Kup ją koniecznie przed polowaniem!Naucz się oddawać najtrudniejsze strzały w każdym terenie. Doprowadź do perfekcji sztukę łuczniczą i operowanie nożem.Poradnik myśliwego to zbiór 100 praktycznych porad na temat tropienia i polowania na jelenie, ptactwo wodne i nie tylko. Zawiera przepisy i wskazówki dotyczące oprawiania oraz przechowywania zdobyczy. Obowiązkowa lektura zarówno dla tych, którzy na łowy wyruszają okazjonalnie, jak i dla zapalonych myśliwych.

Dodatkową atrakcją jest występujący w naszym łowisku muflon. Myśliwym korzystającym z naszego łowiska zapewniamy nocleg i wyzywienie na terenie Stacji ... Poradnik Myśliwego Podróżnika "Namibia bez tajemnic".

Kup ją koniecznie przed polowaniem! Naucz się oddawać najtrudniejsze strzały w każdym terenie. Doprowadź do perfekcji sztukę łuczniczą i operowanie nożem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI