[OUTLET] Orphan X. Człowiek znikąd

[OUTLET] Orphan X. Człowiek znikąd - Gregg Hurwitz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gregg Hurwitz
WYMIAR
10,94 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Orphan X. Człowiek znikąd.pdf
ISBN
1704120948832

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Człowiek, którego nie ma to legendarna postać. Budzi respekt, więc zwykło się o nim mówić tylko szeptem.Okazuje się, że Orphan X jest kimś więcej niż tylko legendą. Evan Smoak, bo tak się nazywa, uczestniczył w tajnym programie rządowym, w którym szkolono profesjonalnych zabójców.Po samowolnym odejściu z Programu Orphan Evan zapada się pod ziemię. Ukrywa się pod fikcyjnym nazwiskiem i wykorzystuje swoje nadzwyczajne umiejętności: jako Człowiek Znikąd pomaga ludziom wpotrzebie, bezlitośnie rozprawiając się z ich prześladowcami. Właśnie trafił na trop szajki handlującej ludźmi. Ma szesnaście dni, by uratować porwaną nastolatkę, którą bandyci zamierzają sprzedać.Jego plany zostają niespodziewanie pokrzyżowane przez uzbrojonych napastników. Będzie musiał uważać, aby przy tej akcji nie ściągnąć uwagi Van Scivera, obecnego szefa Programu Orphan, który wykorzysta wszystkie możliwości, by znaleźć i unicestwić Smoaka.Evan Smoak to doskonała mieszanka Jasona Bourne’a i Jacka Reachera.Bohater Hurwitza wykorzystuje swoje umiejętności, by pomóc uciskanym i ocalić własne dobre imię.Orphan X stoi w jednym rzędzie z najlepszymi thrillerami. Narodziła się nowa supergwiazda thrillera!„Publishers Weekly”Orphan X jest dotychczas najlepszą powieścią Hurwitza – ma wszystko, czego potrzebuje dobry thriller.Lee ChildEvan Smoak, czyli Orphan X, powraca w jeszcze bardziej spektakularnym, budzącym skrajne emocje thrillerze Hurwitza.„Associated Press”Autor jest mistrzem budowania ekstremalnego napięcia. Narysowane z pasją postaci bohaterów sprawiają, że książka Hurwitza to ekstraklasa gatunku.„Publishers Weekly”Człowiek znikąd to jazda bez trzymanki. Akcja ani na chwilę nie zwalnia.„The New York Journal of Books”

Po samowolnym odejściu z Programu Orphan Evan zapada się pod ziemię. Ukrywa się pod fikcyjnym nazwiskiem i wykorzystuje swoje nadzwyczajne umiejętności: jako człowiek bez imienia pomaga ludziom w ... Kup teraz na Allegro.pl za 28,76 zł - Orphan X.

Pierwszy tom wprowadził czytelników do świata Evana Smoaka. Człowieka, który jako chłopiec został zabrany z domu dziecka, wychowany i wyszkolony w ramach tajnej inicjatywy rządowej, pochowany tak głęboko, że praktycznie nikt nie wie, że istnieje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI