[OUTLET] Miecz wikingów

[OUTLET] Miecz wikingów - Kevin Crossley-Holland | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kevin Crossley-Holland
WYMIAR
5,28 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Miecz wikingów.pdf
ISBN
9770880775060

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Niezwykła podróż ze skutej lodem Skandynawii do gorącego serca Bizancjum dobiegła końca. Solveig odnalazła ojca. Teraz, by go znów nie utracić, musi wziąć udział w jeszcze bardziej niebezpiecznej wyprawie. Wareska gwardia rusza do boju. Rozbrzmiewa szczęk i zgrzyt oręża. To wymarzona okazja do zdobycia łupów i zyskania sławy!Wśród zbrojnych jest jednak ktoś jeszcze. Młoda dziewczyna czujnie rozgląda się wokół siebie.Czy tak miała wyglądać wojenna chwała? Czy nie myliła się co do swoich towarzyszy?A może ta wyprawa odbierze jej więcej niż tylko złudzenia?

Odnaleziono go niedaleko zamku Cawood w Anglii. Jest on uważany za jeden z najlepiej zachowanych przykładów mieczy używanych w XI wieku przez Wikingów.

Pseudonim. Tytuł ... Miecz Wikingów najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI