Niewinny (wydanie filmowe)

Niewinny (wydanie filmowe) - Harlan Coben | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
10,85 MB
NAZWA PLIKU
Niewinny (wydanie filmowe).pdf
ISBN
1967718080121

OPIS

HITOWY THRILLER COBENA, KTÓREGO EKRANIZACJA WKRÓTCE WEJDZIE NA PLATFORMĘ NETFLIXJeden mały błąd może zmienić wszystko.Zabicie człowieka, nawet nieumyślne, pozostawia piętno na całe życie. W każdym razie dla kogoś o normalnej wrażliwości.Matt Hunter potrzebował dziewięciu lat, żeby otrząsnąć się po tym, jak przypadkiem zabił mężczyznę. Jego życie w końcu wraca do normy, kariera prawnicza nabiera rozpędu, a ukochana żona jest w ciąży. Przyszłość zaczyna wyglądać obiecująco.Do momentu gdy na jego komórkę przychodzi zdjęcie żony z innym mężczyzną, a na progu domu pojawia się policja. Znaleziono ciało zamordowanego człowieka, który z jakiegoś powodu śledził Matta. A to dopiero początek…Przeciętny człowiek wplątany w śmiertelnie niebezpieczną intrygę, której nie rozumie.Takich książek nie da się nie uwielbiać, oby było ich więcej!Blog Odurzona KsiążkamiTo, co Coben robi najlepiej, to wciąganie czytelników w serca i umysły swoich bohaterów. Pisze o zwykłych ludziach, którzy zajmują się swoimi sprawami, kiedy… BUM! – zostają wciągnięci w przerażający świat zbrodni i chaosu.„USA Today”Książka, która intryguje aż do ostatniej strony.Associated PressCoben robi dla thrillerów to samo, co Hitchcock zrobił dla filmów.„South Florida Sun-Sentinel”Iluzja spokojnych przedmieść rozpada się w tej genialnie ułożonej fabule autorstwa Harlana Cobena. Nie popełnij błędu i zabierz się za nią jak najszybciej!„Library Journal”

Sprawa Tomka Komendy (wydanie filmowe) - Głuszak Grzegorz - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Inne wydania tego produktu. Niewinny (wydanie filmowe) Harlan Coben.

POWIĄZANE KSIĄŻKI