Nieulękły. Seria Zaginiona flota. Tom 1

Nieulękły. Seria Zaginiona flota. Tom 1 - Jack Campbell | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jack Campbell
WYMIAR
4,33 MB
NAZWA PLIKU
Nieulękły. Seria Zaginiona flota. Tom 1.pdf
ISBN
5042129134805

OPIS

Ze Światami Syndykatu Sojusz walczy od 100 lat, ale właśnie stanął na krawędzi totalnej porażki. Flota Sojuszu została pokonana i uwięziona w głębi terytorium wroga. Jedyną nadzieją na jej ocalenie jest człowiek, który po wybudzeniu ze stuletniej niemal hibernacji odkrywa, że stał się... symbolem i legendą.Czyny kapitana Johna „Black Jacka” Geary'ego zna każdy uczeń Sojuszu.Po pierwszej bitwie wojny stuletniej uznano go za martwego. Wiek później, cudem ocalony z kapsuły ratunkowej, wbrew swojej woli, musi zasiąść w fotelu dowódcy floty skazanej na nieuchronną zagładę. Okazuje się człowiekiem dalekim od propagandowego wizerunku. Wie jednak, że dostarczenie wykradzionego klucza hipernetowego do przestrzeni Sojuszu jest jedyną szansą na zakończenie długiej i krwawej wojny.By tego dokonać, Geary musi stawić czoła nie tylko wrogowi, ale i legendzie Black Jacka ...

Seria Zaginiona flota. Tom 1 - Ze Światami Syndykatu Sojusz walczy od 100 lat, ale właśnie stanął na krawędzi totalnej porażki.

Premiera: 24 lipca 2020 r. ISBN: 978-83-7964-565-7 Oprawa: miękka Liczba stron: 384 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI