Myśli nowoczesnego endeka

Myśli nowoczesnego endeka - Rafał A. Ziemkiewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafał A. Ziemkiewicz
WYMIAR
9,48 MB
NAZWA PLIKU
Myśli nowoczesnego endeka.pdf
ISBN
8480909081076

OPIS

Nigdy jeszcze polska polityka nie była tak destrukcyjna, a zarazem tak jałowa. A wraz z polityka? – debata publiczna.Mam wrażenie, że książka napisana kilka lat temu stała się jeszcze bardziej aktualna. Przeniesienie polityki w sferę symboli, oparcie jej o różnice kulturowe i spór tożsamościowy, gdzie nie ma mowy o żadnym kompromisie, sprowadzenie całej polityki polskiej do kwestii, CZYJA będzie Polska, zamiast JAKA będzie – to trucizna, która może nas po raz kolejny pozbawić´ państwa i podmiotowości w międzynarodowej grze.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Termin endecja wielu osobom kojarzy się jednoznacznie źle. Zazwyczaj mają one jednak blade pojęcie o tym, co skrót ten tak naprawdę oznacza.

Zazwyczaj mają one jednak blade pojęcie o tym, co skrót ten tak naprawdę oznacza. Gdy mówią o endekach, w głowach kołaczą im się ... Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI