Marynowanie i kiszenie

Marynowanie i kiszenie - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,94 MB
NAZWA PLIKU
Marynowanie i kiszenie.pdf
ISBN
2107930682679

OPIS

Wiecznie zabiegane nie mamy już czasu, by wzorem naszych babć kisić i marynować - a to duży błąd. Przygotowywane w ten sposób potrawy są cenne dla zdrowia i niezwykle bogate w witaminę C. Łącząc tradycję z trendem zdrowego odżywiania przygotowaliśmy książkę pełną kulinarnych inspiracji. Oprócz typowo polskich przepisów proponujemy podróż po obcych kuchniach i smakach w formie relishy, chutneyów i ajvarów - wrażeń z pewnością nie zabraknie.

Przygotowywane w ten sposób potrawy są cenne dla zdrowia i niezwykle bogate w witaminę C. Łącząc tradycję z trendem ... Domowe kiszenie i marynowanie - Zapraszamy do domowego kiszenia i marynowania! W niniejszej książce obok klasycznych receptur na kiszone ogórki i buraczki w occie prezentujemy intrygujące pomysły na rozmaite kiszonki oraz marynaty.

Oprócz typowo polskich przepisów proponujemy podróż po obcych kuchniach i smakach ... Kiszona cukinia, podobnie jak kiszone pomidory, także można przygotować z dodatkiem aromatycznego proszku. Przyprawę dodaje się po prostu do zalewy do kiszenia, ale o wiele lepiej smakują marynowane cukinie z curry.

POWIĄZANE KSIĄŻKI