Klątwa burzy. Seria z Mercedes Thompson. Tom 11

Klątwa burzy. Seria z Mercedes Thompson. Tom 11 - Patricia Briggs | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patricia Briggs
WYMIAR
6,73 MB
NAZWA PLIKU
Klątwa burzy. Seria z Mercedes Thompson. Tom 11.pdf
ISBN
5333107568470

OPIS

W Mercedes Thompson-Hauptman nie ma nic zwyczajnego.Jest mechanikiem samochodowym, zmiennokształtną kojocicą i partnerką życiową przywódcy wilkołaczej watahy. Ale żadna z tych niecodziennych rzeczy nie jest źródłem jej obecnych kłopotów.W obecne kłopoty wpakowała się bowiem całkiem samodzielnie - wchodząc na most i przyjmując na siebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców Tri-Cities. Wszystko wyglądało prosto: miała od czasu do czasu złapać jakiegoś goblina-zabójcę, kozę-zombie czy trolla. Miała dopilnować, by na neutralnej ziemi ludzie mogli bezpiecznie pertraktować z istotami magicznymi.Rzeczywistość udowodniła, że nikt nie jest bezpieczny. Doszło do konfrontacji pomiędzy przywódcami ludzi a Szarymi Panami, rządzącymi magicznym ludem.Narasta konflikt. Zbliża się nieuniknione stracie.Nadciąga burzowy jeździec, a imię jego Śmierć.

Seria z Mercedes Thompson. Tom 11 - W Mercedes Thompson-Hauptman nie ma nic zwyczajnego.

- Polska ksiegarnia w UK Klątwa burzy - mobi, epub, Seria z Mercedes Thompson, Tom 11 - opis produktu: W Mercedes Thompson-Hauptman nie ma nic zwyczajnego. Jest mechanikiem samochodowym, zmiennokształtną kojocicą i partnerką życiową przywódcy wilkołaczej watahy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI