Jedz, ćwicz, chudnij. I nie poddawaj się

Jedz, ćwicz, chudnij. I nie poddawaj się - Aldona Sosnowska-Szczuka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aldona Sosnowska-Szczuka
WYMIAR
11,30 MB
NAZWA PLIKU
Jedz, ćwicz, chudnij. I nie poddawaj się.pdf
ISBN
6049125781618

OPIS

To pierwszy taki poradnik dla kobiet, które uwielbiają jeść i całe życie bezskutecznie się odchudzają. Autorka jest dziennikarką i opisuje w książce swoje własne doświadczenia w walce o wymarzoną sylwetkę. Choć nie była to łatwa walka, okazuje się, że można ją wygrać. Jak to zrobić w optymalnie krótkim czasie i bez przykrych wyrzeczeń radzą najlepsi polscy specjaliści pracujący na co dzień z zawodowymi sportowcami, m.in. dietetyk, fizjolog I psycholog. Bez względu na to, czy chcesz zgubić piętnaście czy tylko dwa kilogramy – tym razem na pewno ci się to uda!

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

Autorka jest dziennikarką i opisuje w książce swoje własne doświadczenia w walce o wymarzoną sylwetkę. Jedz, ćwicz, chudnij. I nie poddawaj się! - Sosnowska-Szczuka Aldona - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI